COVID-19 PANDEMIJOS POVEIKIS DARBUOTOJŲ ORGANIZACINIAM ĮSIPAREIGOJIMUI IR PASITENKINIMUI DARBU xd

Esu Vytauto Didžiojo universiteto verslo ir entreprenerystės studijų programos  studentė Ana Semionova. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – įvertinti Covid-19 pandemijos poveikį organizacijos darbuotojų organizaciniam įsipareigojimui ir pasitenkinimui darbu. Įvertinus darbuotojų pasitenkinimo ir organizacinio įsipareigojimo lygį bei jų tarpusavio ryšį Covid-19 pandemijos metu, noriu pateikti siūlymus UAB „Elektros taupymo sprendimai“ žmogiškųjų išteklių valdymo gerinimo sprendimus krizės valdymo laikotarpiu.

Nuoširdžiai prašau išsakyti savo nuomonę užpildant anketą. Pažymėkite, Jūsų manymu, tinkamiausią atsakymo variantą kiekvienam teiginiui.

Anketa yra anoniminė, o gauti duomenys bus viešinami tik apibendrintoje statistikoje. Dėkoju, kad dalyvaujate apklausoje.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūsų išsilavinimas :

Jūsų darbo stažas įmonėje:

Pareigos:

Pajamos (ant popieriaus):

Įvertinkite kiekvieną teiginį, susijusį su pasitenkinimu darbu, pagal žemiau pateiktą vertinimo skalę (galimas tik vienas vertinimo rodiklio pasirinkimas) (1- visiškai nesutinku, 2 - nesutinku, 3 - nei sutinku, nei nesutinku, 4 - sutnku, - 5 visiškai sutinku.:*Svarbu pažymėti, kad teiginiai pažymėti * ženklu reiškia priešingą vertinimą, pagal žemiau pateiktą (1 - visiškai sutinku, 2 - sutinku, 3 - nei sutinku, nei nesutinku, 4 - nesutinku, 5 - visiškai nesutinku.

12345
Jaučiu, kad už savo darbą gaunu teisingą atlyginimą
Atlyginimo pakėlimai yra dažni ir jaučiami
Jaučiuosi įvertintas organizacijos, kiek jie man moka atlygį už atliktą darbą
Jaučiuosi patenkintas savo galimybėmis padidinti atlyginimą
Esu patenkintas gaunamomis papildomomis išmokomis
Mūsų organizacijoje gaunamos papildomos naudos yra tokios pat geros, kaip ir daugelyje kitų organizacijų
Mūsų turimas naudos paketas yra teisingas
*Yra naudų, kurių mūsų organizacija nesiūlo, tačiau norėtume, kad siūlytų
Mano darbe yra geras šansas pakilti pareigose
Tie, kurie gerai dirba savo darbą, turi nemažą galimybę būti pakilti pareigose
Mano organizacijoje darbuotojai turi tokias pačias karjeros galimybes kaip ir kitose organizacijose
Esu patenkintas siūlomomis galimybės būti paaukštintam pareigose
Man patinka žmonės, su kuriais dirbu
Man patinka dirbti su savo bendradarbiais
Dėl žmonių, su kuriais dirbu, kompetencijos neprivalau ilgiau dirbti savo darbe
Darbe nėra ginčų ir konfliktų.
Man patinka mano vadovas
Mano vadovas puikiai atlieka savo darbą
Mano vadovas yra sąžiningas su manimi
Mano vadovas domisi pavaldinių jausmais
Mane pripažįsta, kai gerai atlieku savo darbą
Jaučiu, kad mano darbas yra gerai įvertintas
*Mano organizacijoje nėra taikoma papildomų įvertinimų/apdovanojimų sistema
Jaučiu, kad gauti įvertinimai ir apdovanojimai, atitinka mano pastangas įdėtas į atliktą darbą.
Organizacijos parengtos taisyklės ir procedūros palengvina darbą
Mano pastangas atlikti gerą darbą retai kada blokuoja biurokratija
*Turiu per daug veiklų darbe
Mano darbe mažai dokumentacijos pildymo
*Kartais jaučiu, kad mano darbas yra beprasmis
Man patinka daryti tai, ką darau darbe
Jaučiu pasididžiavimą dirbdamas savo darbą
Mano darbas yra malonus
Komunikacija mano įmonėje atrodo gera
Šios organizacijos tikslai atrodo man aiškūs
Jaučiu, kad žinau, kas vyksta mano organizacijoje
Darbo užduotys man yra išsamiai paaiškintos

Įvertinkite kiekvieną teiginį, susijusį su organizaciniu įsipareigojimu, pagal žemiau pateiktą vertinimo skalę (galimas tik vienas vertinimo rodiklio pasirinkimas): (1- visiškai nesutinku, 2 - nesutinku, 3 - nei sutinku, nei nesutinku, 4 - sutinku, - 5 visiškai sutinku.:*Svarbu pažymėti, kad teiginiai pažymėti * ženklu reiškia priešingą vertinimą, pagal žemiau pateiktą (1 - visiškai sutinku, 2 - sutinku, 3 - nei sutinku, nei nesutinku, 4 - nesutinku, 5 - visiškai nesutinku.

12345
Nerimauju dėl prarastų investicijų į šią organizaciją
Jei nebūčiau šios organizacijos narys, man būtų liūdna, nes mano gyvenimas būtų sutrikdytas
Esu ištikimas šiai organizacijai, nes į ją daug investavau emociškai, socialiai ir ekonomiškai
Dažnai jaučiu nerimą, kad galiu prarasti ryšius su šia organizacija
Kartais nerimauju, kas gali nutikti, jei kažkas nutiktų šiai organizacijai ir aš nebebūčiau jos narys
Esu atsidavęs šiai organizacijai, nes bijau, netekti to ką ji man suteikė
Labai džiaugiuosi, kad esu šios organizacijos narys
Man patinka diskutuoti apie savo organizaciją su jai nepriklausančiais žmonėmis
Tikrai jaučiuosi taip, lyg šios organizacijos problemos būtų mano paties
Manau, kad lengvai galėčiau prisirišti prie kitos organizacijos, kaip ir prie šios
*Savo organizacijoje nesijaučiu „šeimos dalimi“.
*Nesijaučiu „emociškai prisirišęs“ prie šios organizacijos
Ši organizacija man turi didelę asmeninę reikšmę
*Aš nejaučiu „stipraus“ priklausymo savo organizacijai jausmo
Jaučiu, kad esu skolingas šiai organizacijai už tai, ką ji padarė dėl manęs
Mano organizacija nusipelnė mano lojalumo dėl elgesio su manimi
Jaučiu, kad nuvilčiau savo bendradarbius, jei nebūčiau šios organizacijos narys
Esu ištikimas šiai organizacijai, nes mano vertybės daugiausia yra jos vertybės
Ši organizacija turi misiją, kuria tikiu ir kuriai esu įsipareigojęs
Manau, kad „moraliai teisinga“ atsiduoti šiai organizacijai

Įvertinkite kiekvieną teiginį, susijusį su Covid-19 poveikiu, pagal žemiau pateiktą vertinimo skalę (galimas tik vienas vertinimo rodiklio pasirinkimas): (1- visiškai nesutinku, 2 - nesutinku, 3 - nei sutinku, nei nesutinku, 4 - sutinku, - 5 visiškai sutinku.

12345
Covid-19 pandemijos metu jutau nestabilumą ir neapibrėžtumą organizacijoje
Covid-19 pandemijos metu organizacijoje išaugo darbuotojų kaita
Covid-19 pandemijos metu dirbdamas organizacijoje jutau didelį stresą
Covid-19 pandemijos metu dirbdamas organizacijoje jutau didelį nerimą ir baimę
Covid-19 pandemijos metu pasikeitė mano darbo specifika ir funkcijos
Covid-19 pandemijos metu jutau, kad susilpnėjo vadovų dėmesys darbuotojams ir jie daugiau susitelkė į verslo išlaikymą.
Covid-19 pandemijos metu jutau grėsmę ir riziką prarasti darbą
Covid-19 pandemijos metu jutau psichologinį spaudimą ir mano psichologinė būklė buvo prasta