Darbas komandoje

Sveiki. Esu Vilniaus Kolegijos Ekonomikos fakulteto bankininkystės I kurso studentė. Rašau verslo psichologijos projektinį  darbą tema ,,Darbas komandoje". Prašau atsakyti į žemiau pateiktus klausimus, kiekvieno nuomonė yra svarbi. Ačiū.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūs esate:

Ar jums teko dirbti komandoje?

Kaip vertinate darbą komanoje?

Jums labiau patinka dirbti:

Kaip manot ar komandinis darbas efektyvesnis nei individualus?

Kaip manote, kas lemia komandinio darbo efektyvumą?

Dirbdami komandoje jūs priskiriate save prie:

Ar jūsų komandos lyderis bando vienyti komandą?