Jaunų žmonių požiūris į psichikos sutrikimų ir kriminalinio elgesio sąsajas

Sveiki. Esu Vilniaus universiteto kriminologijos studijų trečio kurso studentė ir atlieku tyrimą apie jaunų žmonių požiūrį į psichikos sutrikimų ir kriminalinio elgesio sąsajas. Galbūt kai kurie klausimai Jums atrodys pernelyg asmeniški, tačiau prašau atsakyti atvirai, nes Jūsų anonimiškumas yra garantuojamas.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų amžius : ✪

Socialinė padėtis :

Ar yra tekę susidurti su psichinėmis ligomis sergančiais asmenimis?

Jei taip, ar asmuo elgėsi agresyviai?

Kaip supratote, kad asmuo turi psichinį sutrikimą?

Ar manote, jog asmuo/asmenys, su kuriais teko susidurti, galėtų nusikalsti ?

Ar manote, kad turite pakankamai žinių apie psichikos sutrikimus/ligas ?

Kaip vertinate šiuos teiginius :

Kaip manote, kiek procentų visų asmenų, turinčių psichikos sutrikimų, per metus padaro nusikalstamų veikų Lietuvoje ?

Ar turite šeimos narių/draugų/pažįstamų sergančių psichikos sutrikimais ?

Ar, jūsų nuomone , žmonės yra pakankamai šviečiami psichikos sutrikimų klausimu?

Ar švietimas psichikos sutrikimų klausimu , jūsu nuomone, yra būtinas?