Motyvacija žmogaus gyvenime

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos elektronikos ir informatikos studentas. Atlieku tyrimą, kuriuo siekiu išsiaškinti kas motyvuoja žmones. Apklausa anoniminė todėl prašau atsakykite nuoširdžiai. Dėkoju.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Amžius?

Jūsu mokymosi vidurkis mokykloje?

Jūsu motyvacijos/pastangų vidurkis mokykloje?

Kas jus labiausiai motyvuoja/motyvavo mokykloje siekti gerų rezultatų?

Ar mokykloje mokytojai yra/buvo griežti?

Kokio temperamento komandos lyderis(ė) jums labiau patinka?

Kokio temperamento komandos lyderis(ė) jūs pats(i) esate?

Ar užsibrėžiate tikslus gyvenime ir juos vykdote?

Kas labiausiau jus sumotyvuoja tai daryti?

Ar ilgai išlaikote motyvaciją kai užsibrėžiate ir siekiate tikslo?

Kas jus labiau motyvuoja?

Kas yra jūsų motyvacijos šaltinis gyvenime?