''CityBee'' vartotojų apklausa

Norime sužinoti ar supratote ''CityBee'' firmos pristatymą :)  

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar nuo šiol žinosite kaip užsipilti degalų, naudojantis ''CityBee'' paslaugomis?

Kaip žinoti, kad apie ''CityBee'' apgadintą automobilį jau žino kompanija?

Ar su rakteliu galimą laikinai užrakinti mašiną naudojantis ''CityBee''?

Kaip manote, ar ''CityBee'' teikia elektromobilių nuomą?

Paslaugos pradžios kelionės mokestis:

Jeigu eismo įvykis įvyko ne dėl CityBee kliento kaltės

Kaip manote galima važiuoti su CityBee automobiliais už Lietuvos ribų?

Ką daro ''BeePool'' nauja paslauga?

Ar už automobilio plovimą reikia susimokėti klientui?

Kaip vertinate mūsų pristatymą?