Receptinių vaistinių preparatų, skirtų nemigos gydymui, vartojimo drausmingumas Kauno mieste
Tyrimą atlieka Skaistė Motuzytė, Kauno Kolegijos, Medicinos fakulteto, Farmakotechnikos studijų programos 3 kurso studentė. Šiuo metu rašau profesinio bakalauro baigiamąjį darbą tema "Receptinių vaistinių preparatų, skirtų nemigos gydymui, vartojimo drausmingumas Kauno mieste".
Anketa yra anoniminė, atsakymai bus panaudoti tik moksliniams baigiamojo darbo tikslams.