TK-1 grupės vasaros modulio baigimas.
Sveiki grupiokai,
Kviečiu visus atsakyti į šią apklausą, tokiu būdu galėsime susiorganizuoti puikią, vasarišką išvyką.
Darau šią apklausą norėdamas sužinoti: ar norėtumėte visi kartu pasidžiaugti sėkmingai pabaigę I kursą ir smagiai praleisti laiką išvykoje.
Atsakykite į visus klausimus ir žinoma jeigu galite ir norite BŪTINAI pateikite savo pasiūlymus.
Ši apklausa skirta:
- Sužinoti tikslų skaičių grupiokų, kurie nori ir gali dalyvauti mūsų išvykoje,
- Sužinoti mūsų biudžetą,
- Sužinoti idėjų ką norite veikti išvykoje,
- Išpildyti kiekvieno grupioko lūkesčius.
Visi atsakymai yra anonimiški, todėl nebijokite išsakyti savo nuomonės.
Išvykos nauda:
- Susitiprinsime mūsų grupės santykius,
- Tapsime dar labiau vieningesni,
- Pažinsime vieni kitus dar labiau,
- Pasidžiaugsime vieni kitų rezultatais,
- IR ŽINOMA SMAGIAI PRALEISIME LAIKĄ!!! <3