TK-1 grupės vasaros modulio baigimas.

Sveiki grupiokai,

Kviečiu visus atsakyti į šią apklausą, tokiu būdu galėsime susiorganizuoti puikią, vasarišką išvyką.

Darau šią apklausą norėdamas sužinoti: ar norėtumėte visi kartu pasidžiaugti sėkmingai pabaigę I kursą ir smagiai praleisti laiką išvykoje. 

Atsakykite į visus klausimus ir žinoma jeigu galite ir norite BŪTINAI pateikite savo pasiūlymus.

Ši apklausa skirta:

  • Sužinoti tikslų skaičių grupiokų, kurie nori ir gali dalyvauti mūsų išvykoje,
  • Sužinoti mūsų biudžetą,
  • Sužinoti idėjų ką norite veikti išvykoje,
  • Išpildyti kiekvieno grupioko lūkesčius.

Visi atsakymai yra anonimiški, todėl nebijokite išsakyti savo nuomonės.

Išvykos nauda:

  • Susitiprinsime mūsų grupės santykius,
  • Tapsime dar labiau vieningesni,
  • Pažinsime vieni kitus dar labiau,
  • Pasidžiaugsime vieni kitų rezultatais,
  • IR ŽINOMA SMAGIAI PRALEISIME LAIKĄ!!! <3

 

 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Ar norėtum dalyvauti išvykoje?  ✪

*atsakykite ar aplamai norėtumėte praleisti laika kartu su savo grupiokais*

Kuriomis dienomis galėtum dalyvauti išvykoje?  ✪

Modulį " ATSAKINGO VERSLO KOMUNIKACIJA" baigsime Birželio 17 d.
Kuriomis dienomis galėtum dalyvauti išvykoje?

Kiek pinigų galėtum skirti išvykai? ✪

Ar norėtum plaukti baidare? ✪

Ar norėtum miegoti palapinėje?  ✪

Ar tau tinka plaukti baidare ir miegoti lauke, palapinėje? ✪

Baidarės+palapinė gamta ir žaidimai. VS Sodyba + veikla ir žaidimai. ✪

Ar norėtum, jog visiems atsakius rezultatais pasidalinčiau viešai grupėje? ✪

Pasiūlymai ir jūsų nuomonė <3