Renginių organizavimo galimybės įtraukiant jaunuolius į savanorišką veiklą

Sveiki,

Aš,Odeta, esu Socialinių mokslų kolegijos, Kurybos ir pramogų industrijų III kurso studentė, atliekanti kiekybinį baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas yra įvertinti jaunuolių įsitraukimą į savanorišką veiklą.

Prašau skirti keletą minučių savo laiko ir atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Surinkti duomenys bus naudojami tik šio tyrimo tikslais ir pristatomi baigiamojo darbo gynime. Visa informacija apie respondentus išliks konfidenciali.

 

Darbo tikslas. Ištirti jaunimo įtraukimo į savanorišką veiklą galimybes organizuojant renginius.

Baigiamojo darbo uždaviniai.

  1. Išanalizuoti renginių organizavimo sampratą ir ypatumus.

  2. Apibrėžti renginių klasifikacijas.

  3. Atskleisti jaunimo savanorystės motyvus, prasmę.

  4. Išsiaiškinti savanoriškos veiklos galimybes organizuojant renginius.

  5. Ištirti taikomus savanoriškos veiklos motyvus pritraukiant jaunimą į savanorišką veiklą.

  6. Parengti renginio projektinį pasiūlymą dėl jaunimo įtraukimo į savanorišką veiklą.

AČIŪ!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Jūsų lytis:

2. Jūsų amžius:

3. Jūsų užsiėmimas:

4.Kas Jums yra renginys?

5.Kokie renginiai Jums yra labiausiai aktualūs:

6.Kaip dažnai einate į renginius

7.Kokio tipo renginiai patinka labiausiai?

8.Kokio tipo renginiai nepatinka?

9.Kokios trukmės kultūrinis renginys jūsų manymu turėtų būti, kad neatsibostų ir nebūtų per trumpas?

10. Ar žinote kas yra savanorystė? Apibūdinkite trumpai

11.Ar manote, kad su savanoryste susiję renginiai yra skatinti ir naudingi visuomenei?

12.Kaip manote, kodėl žmonės užsiima savanoryste?

13.Ar esate kada nors užsiėmęs savanoriška veikla?

14. Jei esate užsiėmęs savanoriška veikla, kiek laiko tai darėte/darote?

15. Jeigu esate užsiėmęs savanoriška veikla, tai kur?

16. Ar dalyvaujate su gyvūnais susijusioje savanoriškoje veikloje arba prie to prisidedate (aukojate, skirti 2% GPM, dalinatės informacija ar kt.)?

17.Kaip manote, ar užtenka sklaidos apie savanorišką veiklą?

18.Jeigu niekada nesate užsiėmęs savanoriška veikla, kokie būdai paskatintų jus tuo užsiimti?

19. Kokią naudą, Jūsų manymu, duoda savanorystė joje dalyvaujančiam asmeniui?

20. Kaip manote, ar savanorystės metu įgyta patirtis gali padėti įsidarbinti?

21. Ar manote, kad su savanoryste susiję renginiai yra skatinti ir naudingi visuomenei?Taip

22.Ar esate savanoriavęs renginiuose,kurių tikslas padėti kitiems(t.y tarkim koncerto metu surinktos lėšos būtų skiriamos senjorams ar panašiai?

23.Jeigu esate nors kartą užsiėmęs savanoriška veikla, iš kur apie tokią galimybę sužinojote?