Įsidarbinimo galimybės Lietuvoje baigus transporto ir logistikos studijas

Sveiki, esu Socialinių mokslų kolegijos, transporto ir logistikos verslo studentė. Rengiu socialinių tyrimų metodologijos projektą, kurio tema Įsidarbinimo galimybės Lietuvoje baigus transporto ir logistikos studijas. Prašau atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Man svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė. Dėkoju už atsakymus.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Amžius:

Ar dirbote pagal specialybę studijų laikotarpiu?

Kiek laiko praėjus nuo studijų baigimo susiradote darbą?

Kaip manote kokios priežastys lėmė sunkumus ieškant darbo?

Jei dirbat būtent pagal tą specialybę ar jaučiatės patenkinti?

Kaip įsivaizduojate padėtį darbo rinkoje po kelerių metų?

Kaip manote, ar logistikos specialybė pažangi Lietuvoje?

Esate patenkinti savo darbo užmokesčiu:

Ar socialiniuose tinkluose randate daug darbo pasiūlymų pagal tą specialybę?

Jeigu dirbate darbą pagal tą specialybę, pasidalinkite vienu sakiniu savo išspūdžiais:

Jūsų manymu, Lietuvoje tai populiarus darbas ir gerai apmokamas?

Svarbiausi aspektai renkantis darbą:

Ar turite daug pažįstamų, kurie dirba transporto ir logistikos srityje?

Dirbant pagal tą profesiją, manote kad tai yra jūsų svajonių darbas?