Eismo įvykiai

 

Užpildyti tik dalyvavusius eismo įvykyje, kai nebuvo kviečiama policija.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis? ✪

Jūsų amžius? ✪

Ar dėl jūsų kaltės įvyko eismo įvykis?

Kaip jautėtes iškarto po eismo įvykio? Pvz: šokas, stresas, panika, išlikote ramus(-i) ir t.t.

Ar ta būsena turėjo įtakos eismo įvykio deklaracijos pildymui?

Jeigu turėjo, tai kokios?

Ar eismo įvykio deklaracija buvo užpildyta tvarkingai iš pirmo karto? ✪

Jeigu buvo padaryta klaidų, tai kokių?

Pasiūlymai klaidom išvengti: