Kauno miesto gyventojų pasitenkinimas viešosiomis paslaugomis
Sveiki,
Esu VDU viešojo administravimo ketvirto kurso studentė Vaida Slavinskaitė. Savo baigiamajam bakalauro studijų darbui ,,Gyventojų pasitenkinimas viešosiomis paslaugomis: Kauno miesto savivaldybės atvejis“ atlieku Kauno miesto gyventojų nuomonės tyrimą. Šiuo tyrimu siekiu išsiaiškinti Kauno miesto savivaldybės gyventojų pasitenkinimą gaunamomis viešosiomis paslaugomis. Ši apklausa yra anoniminė, jos rezultatai bus naudojami apibendrinta forma ir griežtai tik mokslinio tyrimo tikslais.
Ačiū už Jūsų laiką!