ASMENŲ PRAŠYMŲ NAGRINĖJIMO IR APTARNAVIMO KOKYBĖS VERTINIMO ANKETA ALYTAUS RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Alytaus rajono savivaldybės administracija atlieka gyventojų apklausą, kurios tikslas – gerinti gyventojų aptarnavimo kokybę, mažinti administracinę naštą Alytaus rajono savivaldybės administracijoje. Apklausa yra anoniminė. Gauti atsakymai bus naudingi priimant sprendimus gyventojų aptarnavimo kokybės gerinimo srityje. Skirkite 10 min.  apklausos anketai užpildyti. Mums svarbi Jūsų nuomonė!  

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
1. Kaip dažnai jūs kreipiatės į Alytaus rajono savivaldybės administraciją ar seniūniją?
2. Kokiu būdu jums patogiausia kreiptis į Alytaus rajono savivaldybės administraciją ar seniūniją ir gauti paslaugas / informaciją?
3. Kokiais klausimais kreipiatės į Alytaus rajono savivaldybę ar seniūniją? (Įrašykite)
4. Kokia jūsų kreipimosi į Alytaus rajono savivaldybės administraciją / seniūniją priežastis?
5. Ar jums užtenka informacijos apie asmenų aptarnavimą Alytaus rajono savivaldybės administracijoje / seniūnijoje?
6. Ar lengvai randate reikalingą informaciją Alytaus rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.arsa.lt , ar ji pateikta tiksliai ir aiškiai?
7. Kiek apytiksliai laiko jums užtrunka rasti informaciją ir išsiaiškinti reikalingos paslaugos suteikimo sąlygas?
8. Ar sprendžiant jūsų klausimą / problemą, jums pačiam(-iai) reikėjo pateikti papildomos informacijos (dokumentų) iš Alytaus rajono savivaldybės administracijos skyrių, seniūnijų, savivaldybei pavaldžių įstaigų arba iš kitų valstybės institucijų ir įstaigų?
9. Kiek laiko ieškojote privalomo (-ų) pateikti dokumento (-ų)?
10. Kiek sugaišote laiko prašymo (dokumento) formai užpildyti?
11. Kokių klausimų negalima išspręsti arba gauti norimų paslaugų (pateikti prašymą ir pan.) telefonu, el. paštu ar kitu el. būdu, o būtina nuvykti į seniūniją ar savivaldybę? (Įrašykite)
12. Ar jus tenkina Alytaus rajono savivaldybės administracijos / seniūnijos atsakymų į jūsų pateiktus prašymus (klausimus) terminai?
13. Kaip vertinate administracinę naštą, t. y. laiko sąnaudas ir finansines išlaidas, kurias patiriate norėdami parašyti skundą ar prašymą įprastu būdu (t. y. atvykę į Alytaus rajono savivaldybės administraciją / seniūniją)?
14. Kiek laiko užtruko Jūsų kelionė į Alytaus rajono savivaldybės administraciją / seniūniją?
15. Kiek jums kainavo kelionė atvykti į Alytaus rajono savivaldybę / seniūniją?
16. Prašome pateikti siūlymų, kaip sumažinti administracinę naštą gyventojams (t. y. kokias taisykles ir tvarkas reikėtų keisti ir kaip, kad sumažėtų laiko sąnaudos ir finansinės išlaidos):