Apklausa tėvams

Gerb. Tėveliai ir Globėjai,

Kviečiame Jus sudalyvauti projelkte ir šį ypatingą laiką praleisti prasmingai.

Pristatome SąmoningaiŠeimai ir UAB Finansinių sprendimų agentūros projektą tėveliams ir kviečiame pateikti duomenis apie projekto aktualumą bei registruotis į online webinarus ir individualias konsultacijas.

Tam, kad galėtume įgyvendinti projektą kuo kokybiškiau, prašome Jūsų atsakyti į visus pateiktus klausimus.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Online webinaras tėvams - kaip susikalbėti su vaiku ir šeimoje valdyti emocijas? (Kodėl vaikai mūsų negirdi? Kokie yra veiksmingi komunikavimo būdai su mažamečiais vaikais? Konfliktai šeimoje, kaip rekomenduojama jų vengti, o atsitikus - spręsti? Vaikų ir tėvų emocijos, kurias emocijas skatinti, o kurias valdyti?)
Online webinaras - kaip užtikrinti saugią vaikų ateitį ir orią savo senatvę? (Vaikų studijų krepšelio galimybės; vaikų draudimai ir galiojančios valstybės lengvatos; kaip sutaupyti paskolos pradiniam įnašui; pensijų sistemos naujovės; kaip priimti teisingus sprendimus, galvojant apie savo ateitį?)
MIESTAS, kuriame gyvenate
Ugdymo ĮSTAIGA, kurią lanko vaikas/ai
Jūsų VARDAS ir PAVARDĖ
Jūsų ELEKTRONINIS PAŠTAS (jei pažymėjote, kad norėsite dalyvauti online webinaruose arba individualioje konsultacijoje, atsiųsime informaciją apie datas ir registracijos tvarką).
Jūsų TELEFONO NUMERIS (nepavykus susisiekti el.paštu, susisiekiame telefonu).
Duomenų apsauga - SUTINKU, KAD PROJEKTO ORGANIZATORIAI SUSISIEKTŲ SU MANIMI NURODYTAIS KONTAKTAIS (Aš sutinku, bei suteikiu teisę UAB”Finansinių sprendimų agentūrai”, taip pat jos priklausomiems tarpininkams tvarkyti ir naudoti mano asmens duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, el.paštas) informavimui apie teikiamas finansines paslaugas, jų siūlymus ir reklamavimui, informavmui apie naujienas, akcijas ir lojalumo programas, nuomonės apie paslaugų tiekimo kokybę gavimui. Suteikimo būdai: telefonu, SMS, el. paštu. Pasirašydamas (-a) šį sutikimą, patvirtinu, jog esu informuotas (-a) kad: -mano asmens duomenys auksčiau nurodytu tikslu bis tvarkomi 24mėn. nuo šio sutikimo patvirtinimo. - turiu teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi auksčiau nurodytu tikslu, kreipdamasis (-i) į UAB “Finansinių sprendimų agentūra” el. paštu [email protected]).