Apklausa dėl galimybės žvejoti RASŲ tvenkinyje

Naujojoje Akmenėje tarp Respublikos ir S. Nėries gatvių esantis Rasų tvenkinys – nepakartojamas ir svarbus kraštovaizdžio elementas, teritorija aplink jį yra pamėgta miesto gyventojų ir svečių, tai jų lankymosi, pasivaikščiojimo ir poilsio vieta, kurią stengiamasi puoselėti ir prižiūrėti. Džiaugiamės fontanu, vandens lelijų gausiais žiedais.

Turime tikslą Rasų tvenkinyje įveisti dekoratyvines žuvis. Vandens tvenkinio grožis džiugins kiekvieną, atkreipdamas į save dėmesį bei sulaikydamas susižavėjusį žvilgsnį.

Prie tvenkinio ateinama ir pažvejoti.  Deja, neretai žvejai palieka savo šiukšles, kitą „gėrį“, nederamai elgiasi viešoje vietoje, ir tai piktina kitus miesto gyventojus.

Apklausa dėl galimybės žvejoti RASŲ tvenkinyje
Anketos rezultatai yra viešai prieinami

Siekiant užtikrinti kraštovaizdžio ekologinės pusiausvyros stabilumo palaikymą ir išvengti netinkamo žvejų elgesio prie tvenkinio, yra siūloma uždrausti žvejoti Rasų tvenkinyje. Šiam sprendimui priimti reikia ir Jūsų visų, Naujosios Akmenės gyventojų, nuomonės – kviečiame sudalyvauti apklausoje ir atsakyti į klausimą (pasirenkant vieną iš variantų): ✪