Kretingos lopšelio-darželio ,,Žilvitis” “Pelėdžiukų” 9 grupės tėvų apklausa dėl nuotolinio ugdymo. - kopija

Mieli tėveliai, labai prašome išreikšti savo nuomonę apie nuotolinį ugdymą. Ar esate patenkinti pateikiama medžiaga? Ar viskas suprantama ir kaip jums sekasi ja pasinaudoti? :) Taip pat norėtume sužinoti apie vaikų lankomumą vasaros laikotarpiu. Labai dėkojam už atsakymus.

pagarbiai

grupės mokytojos Daiva ir Kristina

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Vaiko vardas ir pavardė. ✪

Kokia Jūsų nuomonė apie nuotolinį ugdymą mūsų grupėje? ✪

Ar reikalinga lopšelio - darželio paslauga vasaros laikotarpiu? Jei taip, pažymėkite kokiais mėnesiais. (kaip ir visada, gali būti, jog reikės pristatyti pažymą iš darbovietės) ✪