Kelionės po COVID-19

Sveiki!

Esu VIKO VVF Įstaigų administravimo antro kurso studentė. Šiuo metu IB „Vilionė“ atlieka tyrimą, kurio tikslas išsiaiškinti kaip COVID-19 pakeitė respondentų kelionių planus.
Anketa yra anonimiška. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar planavote keliauti šiais metais?

Kaip dažnai keliavote iki karantino?

Dažniau kreipiatės į kelionių agentūras, ar planuojate kelionę patys?

Pasibaigus situacijai su COVID-19 keliausite ir toliau, ar pagalvosite ar verta keliauti?

Kiek dažniausiai užtrunka Jūsų kelionė?

Jeigu turėjote įsigytų bilietų, ką su jais darysite?

Lytis:

Jūsų socialinė padėtis?

Jūsų amžius?

Miestas: