„Miestų sveikata, miestiečių aplinkos ir sveikatos mokslinis tyrimas (CitieS-Health, Horizon2020)“
Kviečiami Kauno miesto gyventojai kartu su Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkais dalyvauti tarptautiniame biomedicininiame tyrime „Miestų sveikata, miestiečių aplinkos ir sveikatos moksliniai tyrimai (CitieS-Health, Horizon2020)“. Kartu su mokslininkais aptarsime Jums rūpimus klausimus, vykdysime projektą, skirtą išaiškinti svarbiausias gyvenamosios aplinkos problemas, turinčias įtakos fiziniam aktyvumui ir sveikatai, ir politikams siūlysime priemones gyvenimo kokybei gerinti. Tyrimas nemokamas, jame kviečiami dalyvauti visi pageidaujantieji suaugusieji Kauno miesto gyventojai. Visi Jūsų duomenys bus užkoduoti suteikiant skaitines vertes ir saugomi, remiantis Biomedicininio tyrimo reikalavimais, naudojant dalyvio kodą ID.
*Informacija apie tyrimą
Šis tyrimas atliekamas siekiant skatinti pilietiškumą ir didinti miesto gyventojų galimybę įsitraukti į aplinkos sveikatos tyrimus, naudojant prieinamas technologijas ir naujas žinias, atsižvelgiant į gyventojų reikmes ir pasiūlymus, didinti spaudimą politikams kuriant sveiką ir saugią miesto aplinką. Biomedicininiai tyrimai atliekami norint išsiaiškinti aplinkos poveikį sveikatai, ištirti iki šiol neaiškius ryšius tarp aplinkos taršos lygio ir plintančių aplnkos sąlygojmų ligų. Dalyvaudami tyrime nesukelsite rizikos savo sveikatai, nebus atliekamos invazinės procedūros.
Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas ir nemokamas,o aktyvūs dalyviai bus paskatinti suvenyrais su projekto logotipu.