Psichinių ligų poveikis žmogui

Sveiki, mes esame pirmo kurso LSU studentės. Atlikdamos šią apklausą norime nustatyti psichologinių ligų poveikį žmogaus organizmui. busime labai dėkingos jei prisidėsite prie apklausos.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Ar buvote susidūrę su psichologinėmis problemomis?

Jei atsakėte TAIP, tai kokios tai ligos?

Kaip manote, kas paskatina psichologinių problemomų atsiradimą?

Ar pastebėdavot, suprasdavot savo ligos simptomus?

Ar kreipėtės pas daktarus, psichologus?

Jeigu atsakėte NE tai kokius metodus naudojote ir ar jie jums padėjo?

Jeigu atsakėte TAIP, tai ar padėjo apsilankymas pas daktarus, psichologus?

Kokius gydymo metodus jums siūlė?

kuris metodas labiausiai jums padėjo?