Asmenų priklausomų nuo narkotinių medžiagų, gyvenimas visuomenėje.

Sveiki, esame pirmo kurso socialinio darbo studentai Vilniaus Universitete ir mums reikia jūsų pagalbos :) ačiū .

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Kaip dažnai Jūs matotes ar bendraujate su priklausomybę narkotikams turinčiais asmenimis?

Kokios emocijos Jus aplanko susidūrimo su priklausomybę turinčiu asmeniu metu?

Kaip reaguotumėte sužinoję, jog kažkas iš Jūsų artimųjų ar draugų vartoja narkotikus?

Jei būtumėte darbdavys/-ė, ar sutiktumėte įdarbinti žmogų, turėjusį priklausomybę nuo narkotikų?

Ar sutiktumėte dirbti toje pačioje aplinkoje su žmogumi, turėjusį priklausomybę nuo narkotikų?

Kaip vertinate buvusių priklausomųjų pastangas integruotis į visuomenę?

Kaip vertinate faktą, jog valstybė skiria lėšas priklausomybę turinčių žmonių gydymui?

Ar pasiryžtumėte finansiškai paremti įstaigą, kuri specializuojasi priklausomybę turinčių žmonių gydyme?

Ar pasiryžtumėte savanoriauti / dirbti tokio pobūdžio įstaigoje?