Kauno klinikų darbuotojų fizinės ir emocinės sveikatos būklės pokyčiai COVID - 19 pandemijos eigoje
Esame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto V kurso studentės Ieva Apanavičiūtė ir Patricija Misiūnaitė. Magistrinių darbų rengimo metu atliksime tyrimą, skirtą įvertinti Kauno klinikų darbuotojų fizinės ir emocinės sveikatos būklės pokyčius COVID - 19 pandemijos eigoje. Tyrimo duomenys bus panaudoti tik studijų tikslams, anketa yra anoniminė. Anonimiškumas ir gautų duomenų konfidencialumas garantuojamas.
Iškilus neaiškumams, galite kreiptis el. paštu: [email protected] ir [email protected] arba į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Šeimos medicinos kliniką, Eivenių g. 2, gyd. Jolantą Sauserienę, el. paštu: [email protected].
Anketoje pateikti klausimai apie Jūsų sveikatą, kaip Jūs jaučiatės ir kaip Jūs galite atlikti kasdieninę veiklą. Jeigu Jūs nesate įsitikinęs, kaip atsakyti į kokį nors klausimą, prašome pasirinkti labiausiai tinkantį atsakymą ir jeigu norite, pateikite savo komentarus. Nepraleiskite per daug laiko atsakinėdami, nes greitas atsakymas dažnai ir būna teisingas.
Anketoje naudojamas SF - 36 klausimynas.