Pedagogų bendradarbiavimo su tėvais galimybės COVID-19 karantino metu.

Laba diena, esu Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Vaikystės pedagogikos studijų programos 4 kurso studentė Eglė Dzedziukevičienė. Rašydama baigiamąjį darbą atlieku pedagogų apklausą, kurios tikslas yra atskleisti pedagogų bendradarbiavimo su tėvais galimybes COVID-19 karantino metu. Apklausa yra anoniminė, bus pristatyti tik apibendrinti tyrimo duomenys.  

Ačiū už Jūsų atsakymus.

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Jūsų nuomone, bendradarbiavimas su tėvais/globėjais - tai: (galima pasirinkti kelis variantus)

2. Jūsų nuomone, pedagogo bendradarbiavimas su tėvais/globėjais yra teigiamai vertinamas, nes: (galima pasirinkti kelis variantus)

3. Kokias bendras veiklas organizavote tėvams/globėjams karantino metu? (pasirinkite kelis/vieną tinkamiausią variantą arba įrašykite savo)

4. Kaip manote, kodėl pedagogų ir tėvų/globėjų bendradarbiavimas ypač svarbus karantino metu? (pasirinkite vieną/kelis variantus)

5. Kokiais būdais bendravote ir bendradarbiavote su ugdytinių tėvais karantino metu? (galima pasirinkti kelis variantus)

6. Pažymėkite, kuriuos iš žemiau išvardintų nuotolinio bendravimo priemonių ir įrankių naudojote: (galima pasirinkti kelis variantus)

7. Kokia buvo dažniausia ir patogiausia jūsų ir tėvų/globėjų bendradarbiavimo forma karantino metu? (galima pasirinkti vieną/kelis variantus)

8. Jūsų manymu, kas labiausiai trikdė sėkmingai bendradarbiauti su tėvais karantino metu? (galima pasirinkti kelis variantus arba įrašyti savo variantą)