Maloninių žodžių vartojimas lietuvių kalboje - kopija

Sveiki! Esu VU vokiečių filologijos II kurso studentė. Atlieku apklausą apie maloninių žodžių vartoseną lietuvių kalboje. 

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar dažnai vartojate maloninius žodžius?

Ar Jūsų aplinkoje naudojami mažybiniai žodžiai?

Ar vadinate savo tėvus maloniniais žodžiais?

Ar kreipiatės į savo partnerį/ę maloniniais žodžiais?Jei taip, kokiais?

Ar turite kokį nors mėgstamą mažybinį žodį? Jei taip, koks jis?

Kaip dažnai vartojate maloninius žodžius?

Ar kreipiatės į draugus mažybiniais žodžiais?