JMG KREPŠINIO "ASAS" 2015
Rugsėjo 18d. 16:30h laukiame tavęs ir tavo komandos, krepšinio aikštelėje, kurioje galėsit įrodyti , kas yra tikri JMG krepšinio "ASAI"!!!
Komandą turi sudaryti 4 žmonės (ketvirtas atsarginis)
Dalyvauti gali tik Juozo Miltinio gimnazijos moksleiviai;)
Registracija tik iki 17d.
P.S. Puiki galimybė atsirevanšuoti ir pasirodyti geriau nei praeitą kartą