Mokesčių vengimas

Sveiki, esu Socialinių mokslų kolegijos antro kurso studentas . Šiuo metu atlieku savarankiško darbo tyrimą apie baudžiamąją atsakomybę už mokesčių vengimą. Visi Jūsų atsakymai bus visiškai konfidencialūs ir darbe bus naudojami tik apibendrinti tyrimo rezultatai. Dėkoju už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką!

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūsų išsilavinimas

Kaip suprantate, kas yra mokesčių vengimas?

Kokių mokesčių vengimo būdus žinote?

Ar esate patenkinti mokesčių sistema Lietuvoje?

Ar manote, jog valstybė pakankamai remia verslą?

Ar toleruojate mokesčių vengimą?

Ar esate vengę mokėti mokesčius?

Kas Jūsų manymu patiria didžiausią žalą dėl mokesčių vengimo?

Kaip manote, kokiais būdais būtų galima sumažinti mokesčių vengimą Lietuvoje?