Taip, nes man įdomu. Taip, nes noriu daugiau sužinoti Taip, nes tai bus naudinga man ateityje Ne, nes man neįdomu Ne, nes neturiu laiko Ne, nes neprivaloma Kartais Karts nuo karto kažkuo pasidomiu, kas man asmeniškai būtų idomu sužinoti Kartais domiuosiu daugiau nes įdomu, noriu sužinoti daugiau, bus naudinga ateityje Įvairiai būna Šiek tiek.. Visi aukščiau paminėti "taip,nes...." Kai tam lieka laiko Šiek tiek 1-3 atsakymai. Pirmi trys atsakymai man tinka. Priklauso nuo dalyko Priklauso nuo temos įdomumo. Taip, nes universitete moko tik tai kas nereikalinga, nenaudinga ir neįdomu.
Iki 1,5 val. per dieną 1,5 val. ir daugiau per dieną Iki 1,5 val. per savaitę 1,5 – 3 val. per savaitę 3 val. ir daugiau per savaitę Visai nesilankau Prieš egzaminus dauguma praleidžia nemažą laiko tarpą Nesilankau dažnai Kartą per mėnesį Nesilankau kas diena, tik tuomet, kai prireikia medžiagos, kurią galiu gauti tik ten Lankausi tik sesijos metu 3 ir daugiau val per savaitę Tik tol kol randu reikiamos informacijos ar pasiimu/atiduodu knygas. Retai Iki 1 val. per mėnesį Lankausi retai Apie 3-4 valandas per savaitę. Karta per menesi Ateinu tik pasiimti knygų, nes mokausi namie. Viską randame internete Tiek kiek trunka pasiimti ar prasitęsti knygą Kelias dienas prieš atsiskaitymus Iki 0,5 val, ir tai tik knygoms pasiimti. nes kitą informaciją galima rasti duomenų bazėse Pirmą mėnesi nesilankau, vėliau lankausi nuo 1h iki 5-6 per dieną.
Taip, visada randu laiko pailsėti Ne, nes visą laiką skiriu pasiruošimui paskaitoms, seminarams, kontroliniams ir kt. Ne, nes dirbu Kartais Priklauso nuo ciklo sunkumo, jei sunkus ciklas laiko praktiškai nėra Kartais. Kartais užtenka, kartais ne Kai mažiau atsiskaitymų Nors studijos, bei darbas atima daug laiko, taciau poilsiui ar pramogoms tikrai glima rasti laiko (pvz. nakti :d) Kartais, kai nėra artėjančių atsiskaitymų Ne, nes aš visada pavargęs Kartais uztenka,kartais ne Per atsiskaitymų savaitę (gruodį) kartais būna perkrova. Nelabai yra laiko, bet kartais pailsiu. Taip, bet nepakankamai. Daug maž Labai priklauso nuo situacijos. Ne, nes užsiimu popaskaitine veikla