Lengvojo automobilio turbinos valdymo blokas

Sveiki,

Aš esu Mantas Baltakis, studijuoju Vilniaus technologojų ir dizaino kolegijoje – automobilių elektronikos sistemas, AE20D-1 grupėje. Atlieku internetinę apklausą apie turbinos valdymo bloką lengvajam automobiliui.

Apklausos tikslas: išanalizuoti ar žmonės būtų suinteresuoti nauju lietuvišku produktu.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Koks jūsų amžius?

Kokia jūsų lytis?

Koks jūsų išsilavinimas?

Ar turite vairuotojo pažymėjimą?

Ar jus domina automobiliai?

Ar jūsų automobilis turi turbiną?

Ar jus domina automobilio tobulinimas/tiuningavimas?

Ar norėtumėte savo automobilyje valdyti turbinos veikimą pats/pati?

Ar jus domintų turbinos valdymo blokas?

Kokia būtų jūsų nuomonė - ar turbinos valdymo blokas domintų žmones tobulinančius savo automobilius?

Kiek pažystate žmonių užsiimančių/tobulinančių automobilius?

Kaip manote ar pasiteisintų toks produktas rinkoje?

Kokia jūsų nuomonė, kas yra geriau, gamyklinė turbinos valdymo sistema ar aftermarket?