UAB „Teltonika Telemedic“ darbuotojų motyvavimo sistemos gerinimas Vilniaus padalinyje
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos III kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą apie įmonėje veikiančią motyvacinę sistemą ir darbuotojų motyvacijos lygį. Jūsų, kaip įmonės darbuotojo nuomonė yra labai svarbi, todėl prašau nuoširdžiai atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Apklausa yra anonimiška ir bus naudojama tik mokymosi tikslais. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.
Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus.