Nusirašinėjimas
Rezultatai yra viešai prieinami
Jūsų lytis
Vyras
Moteris
Kita
Jūsų amžius
18-19
20-21
22-23
24-25
Kokiame fakultete studijuojate?
Teisės mokykla
Viešojo saugumo akademija
Žmogaus ir visuomenės studijų fakultetas
Viešojo valdymo ir verslo fakultetas
Ką galvojate apie nusirašinėjimą?
Tai labai blogai
Nieko blogo
Pozityviai
Labai gerai
Ar esate kada nusirašinėję?
Taip
Ne
Ar dažnai nusirašinėjate?
Labai retai
Dažnai
Visada
Nenusirašinėju
Kaip manote, ar nusirašinėja tik tie studentai kurie prasčiau mokosi?
Sutinku
Nesutinku
Kokios, jūsų nuomone, pagrindinės nusirašinėjimo priežastys?
Trūksta laiko viską išmokti
Žinių trūkumas
Dėstytojas nepastabus, todėl naudojuosi tuo
Tingiu mokytis
Noriu gauti aukštesnį įvertinimą
Kokius nusirašinėjimo būdus naudojate?
Interneto pagalba
,,Špargalkė''
Draugo pagalba
Ar esate buvęs pagautas nusirašinėjant?
Taip, daugybę kartų
Vieną ar du sykius
ne, niekada
Ar nebijote būti pagautais nusirašinėjant?
Bijau
Nesijaudinu
Ne, nes taip nesielgiu
Ar žinote apie nusirašinėjimo pasekmes?
Taip
Ne
Kaip manote, ar studentai dažniausiai linkę nusirašinėti sunkiai suprantamus dalykus?
Visiškai sutinku
Sutinku
Nesutinku
Visiškai prieštarauju
Ar leidžiate kities nusirašyti jūsų darbus?
Taip
Ne
Kartais
Kodėl leidžiate nusirašinėti?
Man negaila
Noras padėti kitiems
Leidžiu tik draugams
Neleidžiu, nes tai nesąžininga
Neleidžiu, nes neturiu iš to naudos
Ką darote jeigu jus pagauna dėstytojas nusirašinėjant?
Prašau atsiprašymo
Nieko nedarau
Bandau išsisukti iš situacijos
Manęs nebuvo prigavę
Ar dėstytojai pastebi nusirašinėjančius?
Ne,studentai per gūdrus
Pastebi, bet apsimeta, kad nemato
Beveik visada pastebi
Ar nusirašinėjimas gali būti įpročių?
Taip
Ne
Kaip manote kokią žalą patiria nusirašinėjantis asmuo?
Neįsisavina informacijos
Rizikuoja įkliūti
Žalos nėra
Kaip manote, ar padidinus nuobaudas už nusirašinėjimą, sumažėtų nusirašinėjančių studentų?
Sutinku
Nesutinku
Pateikti