Rūkymas prie VGTU TIF

Sveiki,


Ši anketa yra skirta rūkantiems VGTU studentams. Siekiant išspręsti rūkymo problemą tam daryti neskirtose prie VGTU TIF vietose prašome Jūsų pagalbos.Tereikia kelių minučių ir nuoširdumo atsakant į klausimus.

Iš anksto dėkojame! 

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Amžius:

Kiek laiko rūkote?

Ar esate matę ženklą prie VGTU TIF, draudžiantį rūkyti prie įėjimo?

Ar paisote minėtąjį ženklą?

Ar žinote, kad prie fakulteto yra vieta, skirta rūkymui? (Už fakulteto kampo, kur stovi mažytis suoliukas)

Ar manote, kad rūkymas prie įėjimo yra problema ir ar ją įmanoma išspręsti?

Ko trūksta rūkymui skirtoje vietoje, kad studentams ji taptų patrauklesnė?

Įrašykite savo pasiūlymus/pageidavimus