1 C klasės Kalėdos
Balsuojame už tai kur norėtume švesti mūsų klasės Kalėdas.
Cituoju Jurgitos pastabą dėl rengiio:
"<...> bet kokiu atveju visas programas, kokią benuspręstume, darysime su Kalėdų seneliu, tiesiog kai kur programa pritaikyta būtent Kalėdoms (pvz, Rumšiškių muziejus turi Kalėdinių sausainių kepimą, Advento ir Atvažiuoja Kalėda programas, pastarojoje dalyvauja tas tikras lietuviškas Kalėda :) kai kurie teatrai turi galimybę rodyti Kalėdinius spektaklius arba po edukacinės programos padaryti susitikimą su Kalėdų seniu; žaidimų kambariuose animatoriai gali pravesti programą ne su klounu ar piratu, o su snieguole ir Kalėdų seniu; Artoteka turi ir spektaklius ir animatorius Kalėdų tematika, Grybų dvaras taip pat turi Kalėdinę programą). Kitais atvejais reikėtų atskirai ieškoti ir užsakinėti Kalėdų senį (pvz, mokslininkų programoje, muziejuose, Kino studijoje), tad tokiu atveju užsakinėtume programą ir atskirai Kalėdų senį, kuris ateitų ir padovanotų vaikams dovanas po užsiėmimų. <..>"