Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.
Mieli pedagogai,
Esu Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialybės 3 kurso studentė. Rašau baigiamajį darbą "Individualaus ugdymo(-si) metodų galimybės ikimokykliniame amžiuje" ir atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti pedagogų požiūrį į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.
Apklausa yra anoniminė.
Tyrimo duomenys bus panaudoti tik apibendrinti baigiamajame darbe. Būčiau labai dėkinga, jeigu skirtumėte kelias minutes, atsakant į anketoje pateiktus klausimus. AČIŪ.
Jei bus įdomūs tyrimo rezultatai ir norėsite juos sužinoti galite kreiptis el. paštu [email protected]