Grožio ir sveikatingumo centras
Sveiki. Esame SMK estetinės kosmetologijos, 3 kurso studentės Jekaterina, Raminta, Anastasija ir Gabrielė. Mes kartu ruošiame projektinį darbą apie grožio ir sveikatinumo centrą. Mūsų tikslas yra pagerinti fizine bei emocine kliento sveikata, teikti tik profesionalias ir kokybiškas paslaugas savo klientams, tenkinant jų poreikius. Labai norėtume sužinoti jūsų nuomonę apie mūsų teikiamas paslaugas bei kas jums yra svarbiausia pasirenkant grožio ir sveikatingumo centrą, todėl būsime labai dėkingos jei atsakysite į anketos klausimus.