Viešojo transporto paslaugos
Esu 3 kurso Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentas. Apklausą atlieku norėdamas išsiaiškinti kaip dažnai LR piliečiai naudojasi viešojo transporto paslaugomis ir kokia jų nuomonė apie viešąjį transportą.
Dėkoju už sugaištą laiką!