Vadovavimo stilių įtaka organizacijų veiklai

Sveiki, esame Vytauto Didžiojo Universiteto 3 kurso studentai. Atliekame tyrimą apie vadovavimo stilius ir jų įtaką organizacijų veiklai. Jūsų atsakymai ir nuomonės yra labai svarbios. Dėkojame už  Jūsų dalyvavimą apklausoje!

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Koks jūsų amžius?

Jūs esate?

Ar teko užimti vadovaujančio asmens pareigas?

Ar sunku būti vadovaujančiu asmeniu?

Kokius vadovavimo stilius žinote?

Kaip manote, kuris vadovavimo stilius yra tinkamiausias šiuolaikinėje organizacijoje?

Prisiminkite paskutinį savo vadovą, kokie bruožai tinkamiausiai jį apibūdina?

Koks buvo Jūsų paskutinio vadovo amžius?

Ar vadovavimo stilius įtakoja darbo kokybę?

Ar nuo vadovavimo stiliaus priklauso darbuotojų emocinė būklė?

Koks yra geras vadovas?

Kaip norėtumėte, kad Jūsų vadovas motyvuotų Jus dirbti sparčiau?

Kaip manote ar griežtas vadovas, keliantis baimę, vadovauja efektyviau, nei vadovas, kuris komunikuoja su pavaldiniais kaip su draugais?

Kaip manote, koks yra gero vadovo pagrindinis tikslas?

Kaip manote, ar vadovas turėtų skatinti darbuotojus išsakyti savo asmeninę nuomonę ir į ją atsižvelgti?

Ar vadovas turi prisiimti atsakomybę už sau pavaldžių darbuotojų atliktus veiksmus?