JAUNIMO POŽIŪRIS Į ŠIAULIŲ MIESTO DVASINĖS KULTŪROS FENOMENĄ – ENERGETINĮ LABIRINTĄ
Gerb. respondente,
Esu Šiaulių universiteto antropologijos specialybės 5 kurso studentas. Rengiu tyrimą, kurio tikslas – nustatyti jaunimo požiūrį į Šiaulių m. esantį labirintą, kaip viešosios erdvės, skirtos visuomenei komunikuoti, išreikšti dvasinius poreikius, atgauti dvasinį stabilumą, subalansavimą, kūno sveikatą bei gerą nuotaiką, objektą.
Maloniai prašau Jūsų atsakyti į pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, vardo ir pavardės atskleisti nereikia. Apklausos rezultatai bus apibendrinti ir pateikti tik tyrimo ataskaitoje.
Ačiū už nuoširdžius atsakymus ir išreikštą nuomonę!