Apklausa skirta socialiniams darbuotojams dirbantiems stacionarioje gydymo įstaigoje.
Laba diena,
Esu Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Socialinio darbo studijų programos III kurso studentė Dovilė Pūraitė. Šiuo metu rašau profesinio bakalauro baigiamąjį darbą, kurio tema socialinio darbuotojo veiklos pokyčiai stacionarioje gydymo įstaigoje COVID-19 pandemijos laikotarpiu. Tyrimo tikslas- atskleisti socialinio darbuotojo veiklos pokyčius stacionarioje gydymo įstaigoje COVID-19 pandemijos laikotarpiu.
Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, todėl Jūs galite priimti sprendimą dėl dalyvavimo apklausoje. Jeigu nuspręsite nedalyvauti šiame tyrime, galite bet kuriuo metu be jokių nuobaudų sustabdyti klausimyno pildymą. Anketos pildymas užtruks 10-15 minučių. Anketos pildymo instrukcijas sekite prie kiekvieno klausimo atskirai. Visi Jūsų pateikti atsakymai bus laikomi konfidencialiais, o apibendrinti šios apklausos duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslais.
Ačiū už skirtą laiką.