Gyventojų pajamų deklaravimo analizė

Siekiant palyginti tradicines viešąsias paslaugas ir elektrones viešąsias paslaugas būtent gyventojų pajamų deklaravimo klausimu, sudariau apklausą, kurios tikslas išsiaiškinti, kurią paslaugą vartojojai labiau renkasi: tradicinę ar elektroninę.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Lytis

Amžius

Socialinė padėtis

Ar deklaravote/deklaruosite pajamas šiais metais?

Kokiu būdų deklaravote/deklaruosite pajamas?

Ar elektroninis deklaravimo būdas jums atrodo saugus?

Ar elektroninė deklaravimo sistema jums pasirodė pakankamai paprasta ir aiški? Nebuvo jokių keblumų pildant deklaraciją?

Ar pakankamai vartotojams pateikiama informacijos apie galimybę deklaruoti pajamas elektroniniu būdų?

Jūsų pastebėjimai deklaruojant pajamas elektroniniu būdų, ką siūlytumėte keisti?

Jeigu deklaravimo formą pildėte/pildysite tradiciniu būdų, tai kodėl?