Neišnešiotų naujagimių slaugos ypatumai tėvų ir slaugytojų požiūriu (Tėvams)

Gerbiami respondentai, esu kolegijos Bendrosios praktikos slaugos programos ketvirto kurso studentė Viktorija Azaravičiūtė ir atlieku baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas - ištirti neišnešiotų naujagimių slaugos ypatumus tėvų ir slaugytojų požiūriu. 
Klausimynas yra anonimiškas, naudojamas tik mokslo tikslais, asmens duomenys nerenkami. 
 
Iš anksto dėkoju už Jūsų dalyvavimą ir atsakymus. 

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Neišnešiotų naujagimių slaugoje jūs esate?

Kokios sąlygos jums suteiktos dalyvauti neišnešiotų naujagimių slaugoje?

Su kokiais sunkumais susiduriate dalyvaudami neišnešiotų naujagimių slaugoje?

Kaip Jūsų manymų būtų galima palengvinti tėvų/mamos įsitraukimą į neišnešiotų naujagimių slaugą?

Kaip manote, ar naujagimio glaudimas prie savęs (oda-oda) kontaktu suteikia naudos mamai/tėvams ir naujagimiui?

Kaip manote, ar visi/visos tėvai/mamos visada yra pasiruošę slaugyti savo neišnešiotą naujagimį?

Kas jūsų manymu yra sunkiausia neišnešioto naujagimio slaugoje?

Kaip manote, ar tėvams/mamai daug baimės suteikia medicininė aparatūra, aplinka, medicinos personalas esantis aplink naujagimį?

Kurie medicinos specialistai dalyvauja neišnešiotų naujagimių slaugoje?

Kaip manote, ar teiginys yra teisingas, kad neišnešioto naujagimio slaugos tėvų požiūriu labai svarbus slaugytojų požiūris ir įsitraukimas į neišnešioto naujagimio slaugą?

Įvertinkite teiginius apie veiksnius, kurie yra svarbūs bendradarbiaujant tėvams ir slaugytojams dalyvaujant neišnešiotų naujagimių slaugoje: