Kalėdų šventimas :)

Sveiki visi, norime organizuoti kažkokią smagią veiklą visiems kartu Kalėdų proga. Tad, klausiame Jūsų nuomonės, kokia pramoga Jums labiau patiktų, ką norėtumėte nuveikti kartu su kolektyvu. Jei iš čia pateikto sąrašo nėra Jums patinkančios pramogos, laukiame pasiūlymų!!!! :)

Pramoga planuojama gruodžio 9-18 dienomis.

Balsavimas 2019-10-30 dieną iki 16 val!!!

Rezultatai yra viešai prieinami

Ką norėtumėt veikti Kalėdų proga su kolektyvu?

Komentarai, Jūsų pasiūlymai :)