Stojimo į aukštąsias mokyklas būdai
Rezultatai yra viešai prieinami
Kokiu būdu įstojote į aukštąją mokyklą?
Dalyvavau "Lamabpo" konkurse.
Kreipiausi tiesiogiai į aukštąją mokyklą su konkusiniu balu.
Turėjau pažįstamų kurie "prakišo".
Įstojau "kyšio" dėka.
Kita
Per kurį stojimų etapą įstojote į aukštąją mokyklą?
1- ajį
2-ajį
3-ajį
Nedalyvavau stojimų etapuose.
Ar mokate už mokslą?
Taip
Ne
Moku, bet kyšio pagrindu
Savo aplinkoje turiu draugų/pažįstamų kurie į aukštąją mokyklą įstojo nelegaliais būdais.
Taip
Ne
Jeigu į 5-ajį klausimą atsakėte "Taip", tai kokia tai būtų aukštoji mokykla?
Vytauto Didžiojo universitetas
Aleksandro Stulginskio universitetas
Vilniaus universitetas
Kauno kolegija
Vilniaus kolegija
Nežinau
Ar gerai, kad įstoti į aukštąją mokyklą galima ir be konkursinio balo?
Taip
Ne
Mano jokio skirtumo
Pateikti