Nesusituokusių vyrų/moterų požiūris į šeimos kūrimą

Sveiki visi, kurie dar nėra susituokę! Ar kada nors pagalvojate, ką reiškia sukurti šeimą? Ką išvis Jums reiškia šeima? Maloniai kviečiame sudalyvauti tyrime, kuriuo bus siekiama išsiaiškinti, koks yra nesusituokusių vyrų ir moterų požiūris į šeimos kūrimą.

Šį tyrimą atlieka VU socialinio darbo bakalauro, Filosofijos fakulteto, IV kurso studentės Dovilė Abromaitytė ir Gustė Tamulytė. Iškilus klausimams, prašome kreiptis į tyrimo vykdytojas: Dovilė A. ([email protected]) ir Gustė T. ([email protected])

Dalyvavimas tyrime yra anonimiškas - Jūsų asmeniniai duomenys nebus atskleisti. Duomenys bus naudojami tik analizei ir rašto darbo rengimui.

Dėkojame už Jūsų atsakymus ir skirtą laiką!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūsų gyvenamoji vieta

Koks yra dabartinis Jūsų santykių statusas?

Kiek ankstesnių santykių esate turėję?

Mano tėvai:

Kokios Jūsų dabartinės mintys apie šeimos kūrimą?

Jūsų nuomone, koks yra tinkamas amžius šeimos kūrimui?

Jūsų nuomone, koks yra tinkamas amžius susilaukti vaikų?

Jūsų nuomone, ar pilnavertė šeima yra tik tada, kai joje atsiranda vaikų?

Skalėje nuo 0 iki 100 pasirinkite, ar sutinkate su šiais teiginiais:

Nesutinku
Sutinku

Skalėje nuo 0 iki 100 pasirinkite, kiek Jums yra svarbūs paminėti aspektai kuriant šeimą:

Visiškai nesvarbu
Labai svarbu

Skalėje nuo 0 iki 100 pažymėkite, kas Jus gąsdina galvojant apie šeimos kūrimą?

Visiškai negąsdina
Labai gąsdina