Socialinių darbuotojų sunkumai patirti COVID-19 pandemijos metu socialiniuose globos namuose.

Gerb., Respondentai,

Aš esu Simona Drūtė, Marijampolės kolegijos 4 kurso Socialinio darbo studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas - atskleisti socialiniams darbuotojams kylančius sunkumus per COVID-19 pandemiją, dirbant socialiniuose globos namuose. Prašau, atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Gauti duomenys bus naudojami baigiamajam darbui atlikti.

Dėkoju už Jūsų atsakymus.

Šios anketos duomenys viešai nebus publikuojami.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūs esate....?

Kiek metų dirbate socialiniu darbuotoju/ padėjėju?

Kaip jūs jaučiatės dirbdami pandemijos metu?

Ar Jūsų įstaiga užtikrina tinkamas darbo sąlygas pandemijos metu?

Ar esate pakankamai informuotas kaip reikia saugotis nuo Covid - 19 viruso ir ką reikia daryti pajutus pirmuosius požymius?

Kokiomis apsaugos priemonėmis naudojatės darbo metu?

Kas pasirūpino apsaugos priemonėmis darbo įstaigoje?

Ar Jūsų įstaiga organizavo/organizuoja mokymus, kaip taisyklingai naudoti apsaugines priemones?

Kaip manote, kokia Jūsų įstaigoje dirbančių darbuotojų rizika užsikrėsti COVID – 19 virusu?

Kaip pasikeitė Jūsų darbo krūvis pandemijos metu?

Ar dirbant pandemijos metu išaugo nerimo jausmas?

Dėl ko Jūs labiausiai nerimaujate dirbdami pandemijos metu?

15. Su kokiais pagrindiniais sunkumais susiduriate dirbdami pandemijos metu?

Kokios pagalbos Jums labiausiai trūksta dirbant pandemijos metu?

Prašau įvardinti savo, kaip socialinio darbuotojo/ padėjėjo stipriąsias puses dirbant pandemijos metu?

Prašau įvardinkite savo, kaip socialinio darbuotojo/ padėjėjo silpnąsias puses dirbant pandemijos metu?

Prašau parašykite savo rekomendacijas ar siūlymus, kaip būtų galima gerinti darbo sąlygas pandemijos metu