Nedidelė kelionės trukmė Nereikia rūpintis kur parkuoti automobilį Pigus susisiekimo būdas Neturiu individualaus transporto Nesinaudoju Kai sugenda automobilis Nenaudoju Brangu Keliauju, kai automobilis remonte, ar aptarnavime Kai neskuba, ar keliauju kituose miestuose Kartais Nevažiuoja tinkamu laiku Nesinaudojiu Tik iš bėdos, nepatogu Nereikia sukti galvos dėl spūsčių Vienas į darbą išvežioja vaikus, kitas neturi antros mašinos, vyksta su viešuoju šiek tiek vėliau, bet labai ilgai užtrunka kelionė Per brangu važiuoti mašina Alternatyva automobiliui kai vaikams reikia į mokyklą, o aš negaliu nuvežti iki stotelės Savąs transportas Naudojuosi autobusu, kai nėra galimybės naudotis individualiu transportu Neturiu teisės vairuoti Mažesnė tarša - Nesinaudoju, nes nera man tinkamo autobusu grafiko Tėvai negali parvežti namo po pamokų Nesinaudoju nes šilalėje nėra, bet jei būtų tai naudočiausi Toli sustojimo aikštelės Retais atvejais kai nėra galimybės važiuoti automobiliu. Naudojuosi tik švenčių metu, kai uždaromas centras. Kai neturiu automobilio Neturiu vairuotojo teisių. Nesinaudoju tokiu . Dažniausiai aplenkia kamščius. Iš bėdos naudojamės, norėtume dažniau, bet dėl aukščiau įvardytų priežasčiu nesigauna Nesinaudoja, nes nėra stotelės mūsų gyvenvieteje Nėra gero viešojo transporto. Vaikai patys gali nuvažiuoti ir grįžti. nereikia grūstis į miesto centrą vien dėl to, kad juos nuvežti Nesinaudoja viešuoju tr. Kartais neturiu individualaus transporto Kai paskaitos prasideda anksti, vaiką veža seneliai, jei važiuoti pačiai labai anksti reikia išvykti Aplinkos tausojimas Sugedes nuosavas automobilis Kai sugedęs automobilis, arba juo naudojasi kitas šeimos narys Išvangiu kamščių Neaktualu. Vaikas į mokykla Kartais negaliu naudotis automobiliu Vaikam gryžti namo po mokyklos
Geresnis pasiekiamumas Prieinamesnė kaina Didesnis patogumas Didesnis punktualumas Didesnis dažnumas Geresnis/suprantamesnis/ lengviau prieinamas informacijos pateikimas Niekas Naudojamės Individualus transportas reikalingas darbo tikslais Patogesni maršrutai, kad būtų galima nuvykti be persėdinėjimų Mažesnis kiekis vienu metu keliaujančių asmenų; nebūtų stovinčių keleivių; Nelabai kas paskatintų. dirbu vairuotojo darbą, tai savo reikmėms neįsivaizduoju keliavimo ne nuosavu transportu Su perlipimais nepatogu, daug laiko užima Visi Naudojuosi Paskatintu naudotis jei važiuotu tinkamu laiku ir tinkamu maršrutu Kad 14 autobusas vaziuotų iki big kaip anksčiau Viešasis transportas turi būti komfortiškas, techniškai tvarkingas (kad atsiradus šaltukui neįšeitų iš rikiuotės, kaip dažnai būna), piko metu (8-9 val. ir 16-18 val.) dažnesni reisai Butų patogiau, jeigu nereikėtų daryti persėdimų iš 25 maršrūto į kitą autobusą kuris važiuoja per visą miestą Ilgas atstumas, nepatogus susisiekimas Nereikia einu pėsčiomis Nereikia Naudojuos daznai - Niekas neskatina dėl laiko Nemokamas viešasis transportas miesto gyventojams, taip kaip taline.taip pat labai patogu būtų naktiniai autobusai, dabar ganėtinai anksti baigia važiuoti, dėl to tenka arba važiouti su savo transportu, arba kviestis taxi. Pigesnis viesas stransportas arba nemokamas Naudojuosi tik švenčių metu Nėra poreikio Nesunaudoju tokiu Nera Nepaskatintu niekas. Infrastruktūros plėtra rajone Individualiu transportu sutaupome laiko, nes reikalinga nuvežti vaikus vaikus į mokyklą, o mokykla nepakeliui į darbą Prie mūsų kaimo, alyvų gatvės, saugiai įrengta stotelė, nes dabar autobuso reikia laukti tiesiog ant gatvės Patogus maršrutas į ir iš miesto. Neturiu kitos išeities Nežinau, neįsivaizduoju Naudočiausi nebent jei prarasčiau teisę vairuoti. nemėgstu, kai arti manęs nepažystami žmonės, todėl viešuoju transportu naudotis sunku dėl psichologinės būsenos Kad viešasis transportas važiuotu per centrą ratu, o ne tik iki vieno taško Nepaskatintu niekas
Geresnis pasiekiamumas Prieinamesnė kaina Didesnis patogumas Didesnis punktualumas Didesnis dažnumas Geresnis/suprantamesnis/ lengviau prieinamas informacijos pateikimas Galiojančios nuolaidos Niekas Nenaudoju Labai retai Individualus transportas reikalingas darbo tikslais Nelabai kas paskatintų. dirbu vairuotojo darbą, tai savo reikmėms neįsivaizduoju keliavimo ne nuosavu transportu Privežamieji neveža net iki miesto centro, perlipinėti nepatogu. Tinkamas maršrutas Nėra. Pakanka autobusų Nuosavas automobilis Nereikia einu pėsčiomis Nereikia Nereikalinga Mano gyvenamoje teritorijoje jo nėra, todėl ir nesinaudoju Jau kartais naudojuos - Šilalėje nėra maršrutinių taksi, bet jei būtų naudočiau Nepaskatintu, nepasitikiu kitu žmoniu vairavimu Važiavimas ratu per centrą, nes reikia persėsti per du maršutinius autobusus, norint pasiekti klp rajone esančius namus Naudočiausi nebent jei prarasčiau teisę vairuoti. nemėgstu, kai arti manęs nepažystami žmonės, todėl viešuoju transportu naudotis sunku dėl psichologinės būsenos Vairuotojų etika Nežinau, neįsivaizduoju Nesinaudoju Kaina Jų nėra Prie mūsų kaimo, alyvų gatvės, saugiai įrengta stotelė, nes dabar autobuso reikia laukti tiesiog ant gatvės . Nera Tiesioginis susisiekimas, be persėdimų Mašrutinis taksi nekursuoja Nėra Visai nevažiuoja joks
Individualaus transporto įsigijimas Pigesnė transporto priemonės eksploatacija Niekas Nesaugu Niekas nepaskatintų - Ne Nesinaudočiau . Niekas nepaskatintų. Neplanuoju naudotis Jaunas amžius Išskirti keliai, saugumo užtikrinimas, greitesnis ir pigesnis teisių laikymas Jei būtų patogi infrastruktūra, ypač nuvažiavimai nuo šaligatvių užvažiavimai, mažiau kliūčių Nepaskatins, rudenį, žiemą nesaugu ir nepatogu. Nėra Jeigu būtų įmanoma važinėtis lietuvos klimato sąlygomis, pvz. rudenį, žiemą Jei neilgas susisiekimas būtų Nereikia einu pėsčiomis Iš vis nenaudočiau, aš bijau šitų transporto priemonių Nepaskatintų jokios priemonės Nenoriu naudotis Nėra vairuotojo teisių Nepatinka motociklai ir motoroleriai, nepaskatintų net jei vežtų nemokamai tinkamu laiku Neturiu Pinigai Saugūs takai skirti tokiai transporto priemonei Nera 0 Pigesnis kainos laikantis teises Neturiu. Saugumas Dviratis Nėra kur laikyti. Nėra, nesaugi Neaktuali transporto priemonė Žiemos metu per šalta Neketinu naudotis Nesinaudojame Parkingu nera saugiu Niekas. 4 ratai atrodo daug saugiau ir patikimiau nei 2.
Pėsčiomis galiu greitai pasiekti pagrindinius traukos objektus Neturiu individualios transporto priemonės Nėra arti viešojo transporto stotelės Neturiu dviračio Mėgstu vaikščioti Vaikščioti sveika Kartais tenka paėjėti Išimties atvejais. kadangi toli gyvename Nevaiksciojiu Kai turiu laiko, stengiuosi judėti Nesant transporto tenka prasieiti ir pėsčiomis Nes labai trumpi maži atstumai Nes noru Einu nedidelį atstumą Jaučiuosi geriau judėdama Vaikštau tik tada, jei trumpi susisiekimo atstumai Reikia vaikščioti Todėl kad noriu numesti svorio Reikia vedžioti šunį Nėra stotelė arti mokyklos Arti gyvenu Mėgstu tiesiog vaikščioti po miestą. Patinka vaikščioti Sveikatos gerinimui, patinka Laisvalaikis - Pasivaikščiojimas sveika ? Nevaikštau 0 Nera Sportuoju . Sportas Dėl geresnės sveikatos. taip pat laiko praleidimo būdas. Nevaikštom nėra takų. Tiesiog taip papraščiau. Pėsčiomis vaikštau tik laisvalaikiu Ne Renkuosi kaip sveikesnę, ekologiškesnę alternatyvą. Šiaip pasivaikščioti Netoli darbovietė Gyvenant mieste, kai kurie reikalingi objektai nebūna toli, todėl galima nueiti pėščiom Vaiksčioti man patinka Vaikščiojimas man - aktyvus poilsis Kad prasimankštinti Nes reikia Arti parduotuvė, vedžioju šunį, mankšta, atsipalaidavimas, prasiblaškymas
Patogus persėdimas į miesto autobusą Suderintas autobusų tvarkaraštis Komfortiškos transporto priemonės Geresnė kriminogeninė padėtis Nereikia Nereikalingas Nesinaudoju Nėra poreikio Neaktualu Niekas Nesinaudojame Jei važiuotų, tai daudočiaus Nepaskatins. gyvenu mieste Dažnumas, vienas bilietas miesto ir priemiesčio gyventojams (galimybė keliauti skirtingais autobusais 1 val bėgyje už to pačio bilieto kainą) - Man jis nenaudingas Jei nebūtų kito varojanto Maršrūtas butų ilgesnis, pvz per visą miestą Neireikia Nuosavas traqnsportas mano atveju patogesnis dėl susisiekimo punktų pasiekimo Nereikia einu pėsčiomis Jei neturėčiau automobilio Nenaudoju Ne Nežinau Nėra Važiuoja miesto maršrutiniai autobusai . 0 Nera Infrastruktūra Dažnesnis grafikas Daugiau vaziuojančiu laikų Trūksta autobusų nuo 10:00 iki 13:00 valandos, tada 3 valandas turi laukti kol pradės važinėti transportas, ypač žiemą, pavasarį ir rudenį labai apmaudu, vasarą mažiau studentų, moksleivių kaip ir gali nebūti, bet ir močiutėms sunku grįžti išvažiavus 10:00 į miestą iš radailių, mazūriškių, o grįžti tik 13:50 Autobusai atitinkantis vežti žmones ,o ne malkas. Neaktualu. Nėra poreikio naudotis Iki autobuso stotelės tektų eiti 3 km Naudočiausi nebent jei prarasčiau teisę vairuoti. nemėgstu, kai arti manęs nepažystami žmonės, todėl viešuoju transportu naudotis sunku dėl psichologinės būsenos Išplėtotas priemiestinių autobusų tinklas. Nepaskatintu