VADOVAVIMAS BEI VADOVAVIMO STILIAI

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos I kurso studentas. Atlieku tyrimą apie vadovavimą ir vadovavimo stilius. Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Dėkoju už atsakymus.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų socialinė padėtis?

Kokia jūsų manymu yra svarbiausia sėkmingai vadovaujančio vadovo specifika??

Koks jums labiausiai priimtinesnis būsimo (esamo) vadovo vadovavimo stilius??

Kaip geras vadovas jūsų manymu turi skatinti darbuotojus dirbti našiau? (Kuri iš nurodytų skatinimo būdų jums atrodo patrauklesnė?)

Ar jums teko konfliktuoti su jūsų darbo vadovu?