Pedagogų patirtys apie elektronines patyčias
Sveiki, esame Vilniaus universiteto, socialinės politikos I kurso studentės. Atliekame tyrimą „Elektroninės patyčios Lietuvos mokyklose COVID -19 pandemijos metu“. Kviečiame Jus sudalyvauti apklausoje, kurios tikslas – sužinoti apie mokytojų patiriamas elektronines patyčias nuotolinio mokymosi metu.
Anketą sudaro 14 klausimų. Prašome Jūsų skirti 5 - 10 minučių savo laiko ir atsakyti į anketos klausimus. Į šiuos klausimus teisingų ar klaidingų atsakymų nėra, mums svarbi Jūsų patirtis. Galime užtikrinti Jūsų atsakymų anonimiškumą ir konfidencialumą, t. y. Jūsų pateikti atsakymai nebus viešinami, juos panaudosime tik moksliniais tikslais. Taip pat norime pabrėžti, kad Jūs turite teisę nutraukti šios apklausos pildymą bet kuriuo metu.
Dėkojame už Jūsų skirtą laiką bei pateiktus atsakymus !