Pedagogų patirtys apie elektronines patyčias

Sveiki, esame Vilniaus universiteto, socialinės politikos I kurso studentės. Atliekame tyrimą „Elektroninės patyčios Lietuvos mokyklose COVID -19 pandemijos metu“. Kviečiame Jus sudalyvauti apklausoje, kurios tikslas – sužinoti apie mokytojų patiriamas elektronines patyčias nuotolinio mokymosi metu. 

Anketą sudaro 14 klausimų.  Prašome Jūsų skirti 5 - 10 minučių savo laiko ir atsakyti į anketos klausimus. Į šiuos klausimus teisingų ar klaidingų atsakymų nėra, mums svarbi Jūsų patirtis. Galime užtikrinti Jūsų atsakymų anonimiškumą ir konfidencialumą, t. y. Jūsų pateikti atsakymai nebus viešinami, juos panaudosime tik moksliniais tikslais. Taip pat norime pabrėžti, kad Jūs turite teisę nutraukti šios apklausos pildymą bet kuriuo metu.


Dėkojame už Jūsų skirtą laiką bei pateiktus atsakymus !
 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Jūsų lytis? ✪

2. Jūsų gyvenamoji vieta? ✪

3. Kiek metų dirbate pedagogikos srityje? ✪

4.Su kokio amžiaus ugdytiniais dirbate? ✪

5. Kaip saugiai Jūs jaučiatės nuotolinių pamokų metu? ✪

6.Ar esate patyrusi(ęs) elektronines patyčias? ✪

7. Kokių patyčių esate patyrę daugiausia?

8. Kaip dažnai iš Jūsų tyčiojasi mokiniai?

9. Jei patyrėte elektronines patyčias, pažymėkite kaip:

NuolatDažnaiRetaiLabai retaiNiekada
Pravardžiavo / žemino
Gąsdino ir grasino
Sąmoningai ignoravo Jus pamokoje
Priekabiavo internete ( pakartotinis įžeidžiančių pranešimų siuntimas)
Netiesos, melagingos informacijos skleidimas apie Jus internete
Iš Jūsų tyčiojosi kitais būdais

10. Kaip Jūs reagavote kai iš Jūsų tyčiojosi?

11.Ar mokyklos administracija Jums suteikė pagalbą po elektroninių patyčių?

12.Nuo 1 iki 10 skalėje įvertinkite, kiek nuotolinių pamokų metu vykusios patyčios sutrikdė pamokų kokybę, jų tvarką? (1visiškai nesutrikdė, 10 visiškai sutrikdė)

13.Jei Jūsų pamoką visiškai sutrikdė, tuomet atsakykite, kaip toliau vyko pamoka?

14.Kokiais veiksmais buvo sutrikdytos nuotolinės pamokos?