Kuo būti geriau: verslininku ar samdiniu? - kopija

Mes esame Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto, tarptautinio verslo studijų programos studentės. Šiuo metu atliekame pilotinį tyrimą ir siekiame išsiaiškinti jaunimo poziciją, kuri atskleistų, koks darbo pobūdis jiems priimtiniausias - versliniko ar samdinio.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar šiuo metu esate dirbantis(-i)?

Koks Jūsų manymu yra padorus atlyginimas?

Kas Jums yra Jūsų karjeros autoritetas?

Ar bandėte kurti verslą?

Kas paskatino imtis verslo?

Kaip manote, kuris karjeros kelias labiau tapatinamas su tam tikrais rėmais (darbo pozicijose) ir buvimu komforto zonoje?

Kaip manote ar išsilavinimas turės įtakos Jūsų karjeroje?

Kuris variantas Jums priimtinesnis?

Kokios asmeninės žmogaus savybės garantuotų efektyvų bei produktyvų darbą?

Kaip manote, ar yra būtinas specifinis žinių bagažas tam, kad Jūsų verslas klestėtų?

Jūsų lytis?

Gyvenamoji vieta?

Jūsų amžius?