MF SA seniūnų apklausa ( II, III ir IV kursų)

Sveiki!

MF SA prašo jūsų prisidėti prie jaunesnių seniūnų mokymų, jų ruošimo, ir atsakyti į kelis klausimus ;)

Būsime labai dėkingi!

 

MF SA seniūnų apklausa ( II, III ir IV kursų)
Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kurios grupės seniūnas/ė esate? Jei buvote seniūnu/e anksčiau, įveskite savo variantą tai įrašydami :) ✪

Su kokiais sunkumais/problemomis susidūrėte per tą laikotarpį, kol buvote seniūnas/ė? Pvz. negavote reikalingos informacijos, susirinkimai buvo netinkamu laiku ir t.t. ✪

Jei MF SA rengtų pasisėdėjimus (neformalius susitikimus) su seniūnais ir pan., ar būtų noro dalyvauti? ✪

Ką galėtumėte patarti pirmakursiams seniūnams? Ko nereikėtų pamiršti? ✪

Pasiūlykite, kaip studentų atstovybė galėtų patobulinti savo darbą/veiklą? ✪

Ką manote apie administracijos rengiamus seniūnų susirinkimus? ✪

Kokia atmosfera tvyro Jūsų grupėje? Ar yra susiskirstymas? Ką darote, kad ji būtų vieninga? ✪

Kaip sprendžiate su dėstytojais susijusius reikalus/klausimus/problemas? Pvz. tvarkaraščių pakeitimai, neteisingi įvertinimai, neteisingi įrašai ir t.t. ✪