Elektroninė bankininkystė

Esu VGTU 2 kurso studentas, rašau kursinį darbą apie bankų teikiamas e. paslaugas, apklausa truks kelias minutes.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų amžius?

Ar naudojatės elektroninės bankininkystės paslaugomis?

Kurios bankininkystės paslaugas naudojate dažniau?

Ar Jus tenkina teikiamos elektroninės bankininkystės paslaugos?

Dėl kokių priežasčių naudojatės elektroninės bankininkystės paslaugomis?

Ar jums pakanka informacijos apie elektroninės bankininkystės teikiamas paslaugas?

Ar dažnai naudojatės elektronine bankininkyste?

Kaip vertinate elektroninės bankininkystės naudą žmogui? (jei labai gerai – 5, jei blogai – 1)

Jūsų nuomone, ar saugu naudotis elektronine bankininkyste?

Kaip įvertintumėte elektroninės bankininkystės saugumą? (jei labai gerai – 5, jei blogai – 1)