Maisto švaistymas.

Gerb. Respndente,

Sveiki, esu logistikos vadybos pirmo kurso studentė, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Atlieku tyrimą apie maisto išteklių švaistymą visuomenėje. Tyrimo rezultatai bus apibendrinti savarankiškame darbe. Apklausos užpildymui užtruksite iki 10 minučių.

 

 

Rezultatai yra viešai prieinami

Amžius:

Jūsų lytis:

Šiuo metu esate:

Ar planuojate savo pirkinius ir naudojate produktų sąrašą?

Kaip dažnai tenka pirkti maisto produktus?

Ar tenka išmesti nepanaudotus produktus, nes baigėsi jų galiojimo data?

Kokius maisto produktus dažniausiai tenka išmesti? Pvz.: Duona, daržovės, pieno produktai ir pan. (Įveskite atsakymą)

Pagrindinė priežastis dėl ko tenka išmesti maisto produktus?

Ar perkate nupigintus produktus? (Besibaigiančius galioti)

Ar suvartojate visą pagamintą maistą?

Ar šie veiksniai paskatintų jus produktų švaistymo mažinime?

PaskatintųŠiek tiek paskatintųNepaskatintųNeturiu nuomonės
Produktų užsiauginimas namuose (daržovės, vaisiai ir t.t.).
Tinkamo vartojimui maisto atidavimas kitiems žmonėms (maisto atiduotuvės).
Patiekalų planavimas kelioms dienoms į priekį. (Nereikalingo pirkimo mažinimas)
Maisto likučių svartojimas.