Ar tu optimistas?

Sveiki visi! Labai butu malonu, jei pagelbetumete studentei ir uzpildytumete sia anketa :) Atlieku tyrima, kuris padetu nustatyti, ar lietuviai yra labiau optimistai ar pesimistai? Ir ar tai turi rysi pasirenkant internetines svetaines?
Rezultatai yra viešai prieinami

Aš tikiu, kad turiu galimybę pasiekti savo karjeros tikslų:

Aš savo jėgomis darbe galiu priimti teisingus sprendimus:

Kai būnu namie ir kas nors pasibeldžia į duris, aš instinktyviai pajuntu baimę:

Apskritai, aš būnu laimingesnė nei mano aplinkiniai:

Aš esu iš tų žmonių, kurie nuolat kartoja: „Aš juk tau sakiau...“

Ryte atsibundu su mintimi: „Ši nauja diena bus laiminga!”

Aš patiriu įtampą, kai mano šeimos nariai susiduria su sunkumais:

Organizuodama iškylą su šeima ar draugais, susinervinu, jeigu pradeda lyti:

Mano bendradarbiai, bendramoksliai ar pažįstami sako, kad esu labai komunikabilus ir šnekus:

Mokykloje per pamokas mėgdavau svajoti ir užsigalvoti:

Aš tikiu, jei kas gali blogo atsitikti – būtinai atsitiks:

Aš manau, kad gautas/būsimas išsilavinimas paruošė/paruoš mane ateičiai:

Pusė stiklinės:

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūsų išsilavinimas:

Iš kokio Jūs miesto?

Jūsų užsiėmimas:

Ar dažnai naudojatės internetu?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

Ar žinote optimistų internetinę svetainę www.salve.lt?

Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?

Ar po šios apklausos užsuksite į optimistų internetinę svetainę www.salve.lt?